Duitslandweb
CDU-politicus Heiner Geissler overleden
Kort nieuws - 12 september 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe oud-politicus Heiner Geißler, die tussen 1977 en 1989 secretaris-generaal van de CDU was, is dinsdagmorgen overleden.
Geißler hoort bij de prominentse partijleden en heeft zich sterk ingezet voor een modernisering van de partij. Hij was tussen 1982 en 1985 naast partijfunctionaris ook minister onder Helmut Kohl. Ook na zijn aftreden bleef Geißler een belangrijke rol spelen en werd regelmatig ingezet als bemiddelaar. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Politiek':
Met Schröder was het zelden saai
Oud-correspondent Margriet Brandsma kijkt in onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' terug op het tijdperk-Schröder.
Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af
De AfD in Saksen-Anhalt zou na de verkiezingen in september kunnen gaan regeren. Dat maakt veel mensen nerveus.
'Lobbyminister' Reiche oogst vooral kritiek
Minister van Economie en Energie Reiche moet een energiecrisis managen en voor een 'Wirtschaftswende' zorgen.
Rijnland-Palts: CDU grootste partij, flinke winst AfD
De uitslag in Rijnland-Palts kan ook consequenties hebben voor de bondsregering in Berlijn.

Reacties
Geen reacties aanwezig