
Uitzetting Afghanen hervat
Kort nieuws - 13 september 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebAcht Afghanen zijn dinsdag per vliegtuig teruggebracht van Duitsland naar Afghanistan. Drie van hen hebben een strafblad, volgens een woordvoerder van de Internationale Organisatie voor Migratie (IOM).
Duitsland zette geen Afghanen meer uit sinds de zware aanslag bij de Duitse ambassade in Kabul. Als reden gaven de autoriteiten aan dat de ambassade de opvang van de terugkeerders niet aankon. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Maatschappij':

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.
Reacties
Geen reacties aanwezig