Duitslandweb logo Duitslandweb

Chemnitz: Rellen blijven uit bij nieuwe protesten

Kort nieuws - 31 augustus 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De protesten tijdens de 'burgerdialoog' in het Saksische Chemnitz zijn donderdagavond relatief rustig verlopen. Ongeveer 900 demonstranten hadden zich verzameld, terwijl de deelstaatpremier Michael Kretschmer met burgers uit de stad in gesprek ging over de problemen.

Het gesprek van Kretschmer met inwoners van Chemnitz stond al langer gepland, maar viel nu toevallig samen met rellen in de stad. Die braken uit toen zondag duidelijk werd dat een 35-jarige man is doodgestoken door een Syrier en een Irakees.

Vrijdag werd bekend dat de Irakees al in 2016 uitgezet had kunnen worden naar Bulgarije, omdat hij daar asiel had aangevraagd. Lees meer bij Tagesschau

Tags: Saksen, Chemnitz

Reacties

joost bink - 1 september 2018 23:08

IN AMSTERDAM ZIJN TOCH OOK TWEE ONSGHULDEGE MENSEN NEERGESTOKEN?

Reageer
Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.


Lees meer

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger