
Merkel brengt verrassingsbezoek aan Chemnitz
Kort nieuws - 4 maart 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebBondskanselier Angela Merkel heeft zondag een onverwacht bezoek gebracht aan de Oost-Duitse stad Chemnitz, waar ruim een half jaar geleden rellen uitbraken nadat asielzoekers een man hadden neergestoken.
Merkel was in november ook in Chemnitz en bezocht toen onder meer de plaatselijke basketballvereniging. Ze beloofde toen een keer naar een wedstrijd te komen kijken. Die belofte loste ze zondag onverwacht in. Ook bezocht ze twee restaurants die zijn aangevallen door rechts-radicalen. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':

Hoe de laatste DDR-regering zichzelf ophief
Oud-regeringswoordvoerder Matthias Gehler over de zomer van 1990, toen de BRD en de DDR de eenwording voorbereidden.

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'
Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?
Reacties
Geen reacties aanwezig