Duitslandweb
Audi zet in op elektrische auto's
Kort nieuws - 11 oktober 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse autoproducent Audi gooit het roer om en wil vol inzetten op elektrische auto's. De Nederlander Bram Schot, die aan het hoofd staat van de firma, heeft een plan gepresenteerd waarme hij wil zorgen dat Audi weer een beter imago krijgt en dat het personeel behouden kan blijven, al lopen de verkopen terug.
Schot heeft de opdracht gekregen de bedrijfscultuur te veranderen. Tegen zijn stijl is ook weerstand binnen Audi, schrijft de Süddeutsche Zeitung. Managers zou het storen dat hij de hierarchie doorbreekt en ook met gewone medewerkers spreekt. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Economie':
De lange nasleep van de CumEx-fraude
Dramaserie Other People's Money draait om de CumEx-megafraude. De Duitse justitie heeft nog steeds de handen vol aan deze belastingontduiking.
Herfst der inzichten
"Tot nu toe is de herfst druilerig met vallende blaadjes en rottende infrastructuur." Column van Carsten Brzeski.
Een golf van economen
Columnist Carsten Brzeski ziet een richtingenstrijd voorgeprogrammeerd bij de nieuwe regering.
Nieuwe regering wil dat Duitsers harder werken
Duitsers werken gemiddeld een stuk korter dan andere Europeanen. Kanselier Merz wil daar verandering in brengen.

Reacties
Geen reacties aanwezig