Auto rijdt in op hek voor Merkels Kanzleramt in Berlijn
Kort nieuws - 25 november 2020 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen 54-jarige man is woensdagochtend met zijn auto ingereden op het hek van het Bundeskanzleramt, het kantoor van bondskanselier Merkel. Op de auto stond onder meer "Jullie vervloekte kinder- en oude mensen-moordenaars".
Bij de actie raakte niemand gewond. Volgens de politie reed de auto langzaam tegen het hek aan. De bestuurder is opgepakt, zo laat de Berlijnse politie via twitter weten. Over het motief van de bestuurder kan de politie nog niets zeggen, volgens de ARD zou het gaan om een verwarde man.
Op de auto stonden twee boodschappen in grote witte letters: "Jullie vervloekte kinder- en oude mensen-moordenaars" en "Stop de globaliseringspolitiek". Lees meer bij Der Spiegel en Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Zingende oma’s in opstand tegen extreemrechts
Tienduizenden Duitse senioren sloten zich aan bij de Omas gegen Rechts. In Hamburg zingen ze in koor tegen de AfD
Aanslag Maagdenburg overschaduwt Duits kerstfeest
Na de aanslag op de kerstmarkt in Maagdenburg wordt gezocht naar fouten in het systeem.
Een uitgestoken hand naar rechts-extremisten
Fabian werkt bij EXIT en helpt neonazi's die dat milieu willen verlaten. Hij treedt naar buiten ondanks bedreigingen. Serie Burgermoed #2.
Monsterproces groep-Reuß vordert gestaag
Twee jaar geleden werd een groep gearresteerd die een staatsgreep wilde plegen. In de processen worden veel details bekend.
Reacties
Geen reacties aanwezig