Duitslandweb logo Duitslandweb

Hoge rechter uit kritiek op bijverdiensten Bondsdagleden

Kort nieuws - 4 augustus 2014

Vice-president Ferdinand Kirchhof van het Constitutioneel Hof, het hoogste Duitse rechtsorgaan, heeft kritiek op de bijverdiensten van Bondsdagleden. Zij hebben de afgelopen tien maanden ruim 6 miljoen euro bijverdiend, bleek vorige week uit cijfers van abgeordnetenwatch.de. Kirchhof waarschuwt dat neveninkomsten er niet toe mogen leiden dat Bondsdagleden hun parlementaire werk er maar een beetje bij doen. Lees meer bij Spiegel Online >>

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.


Lees meer

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde

Het Duitse leger moet "het conventioneel sterkste" van Europa worden, maar voorlopig is aan alles te kort.


Lees meer

Merz levert, maar niet voor iedereen

Merz levert, maar niet voor iedereen

Merz' begrotingsplannen zijn 'de eerste regendruppel op droge grond' voor de Duitse economie, schrijft columnist en econoom Brzeski.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger