Duitslandweb logo Duitslandweb

Politie: Steekpartij Duisburg mogelijk terreur

Kort nieuws - 26 april 2023 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse politie onderzoekt of de man die vorige week in een fitnessruimte in Duisburg mensen aanviel met een mes, terroristische motieven had. Ook wordt onderzocht of dezelfde dader betrokken was bij een dodelijke steekpartij in de binnenstad van Duisburg tijdens het paasweekeinde.

De politie zegt aanwijzingen te hebben dat de 26-jarige Syriër islamistische motieven heeft voor zijn daad. Dat zou blijken uit gegevens op zijn telefoon. De man verwondde vorige week vier mensen in de fitnesszaal in de stad in het Ruhrgebied. Een van de slachtoffers verkeert nog in levensgevaar. Lees meer bij Tagesschau

 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.


Lees meer

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.


Lees meer

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen

Katholieken vormen de grootste religieuze gemeenschap in Duitsland. Maar steeds meer mensen verlaten de kerk.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger