Duitslandweb logo Duitslandweb

Tweederde Duitsers bezorgd over aanslagen op asielzoekerscentra

Kort nieuws - 9 juli 2015

Tweederde van de Duitsers maakt zich zorgen over de aanslagen op asielzoekerscentra die de afgelopen maanden in Duitsland zijn gepleegd. De zorgen over de aanslagen zijn groter dan de zorgen over de stijgende aantallen vluchtelingen. Dat concludeert weekblad Stern uit een enquête van onderzoeksbureau Forsa onder ruim 1000 respondenten. Opvallend is dat 39 procent van de aanhangers van de AfD zich geen zorgen maakt over de aanslagen, terwijl 73 procent van deze aanhang zich wel veel zorgen maakt over de aantallen asielzoekers. Lees meer bij Spiegel Online 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger