Duitslandweb
Seehofer sceptisch over sancties tegen Rusland
Kort nieuws - 4 januari 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebCSU-leider en minister-president van Beieren Seehofer is sceptisch over de verlenging van de sancties tegen Rusland. Die werden door de EU en de VS ingesteld na de Russische annexatie van de Krim. De sancties schaden het Beierse bedrijfsleven en landbouw enorm, aldus Seehofer. Hij bezoekt de Russische president Poetin op 4 februari in Moskou. Lees meer bij Focus Online
Lees meer over 'Duitsland en de wereld':
Nefertiti schittert in Berlijn, niet in Caïro
De komst van het nieuwe archeologische museum in Caïro heeft de discussie over de buste van koningin Nefertiti aangewakkerd.
Merz organiseert top over Oekraïne
Kanselier Merz organiseert een digitaal topoverleg met Zelensky en Trump. Het initiatief past bij zijn belofte voor meer steun aan Oekraïne.
Duitsland beperkt wapenexport naar Israël
Duitsland levert geen wapens meer aan Israël die kunnen worden ingezet in Gaza, zegt kanselier Merz. Dat is een opvallende koerswijziging.
Duitsland verrast met koerswijziging in Israëlbeleid
Kanselier Merz uitte deze week stevige kritiek op Israël. Dat is een belangrijke koerswijziging, ook voor Duitsland zelf.

Reacties
Geen reacties aanwezig