Duitslandweb
Dode en gewonden na aanval met mes op station bij München
Kort nieuws - 10 mei 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebBij een aanslag met een mes op het station van Grafing, bij München, is vanmorgen vroeg een dode gevallen en zijn drie mensen gewond geraakt. De dader, een 27-jarige Duitser, zou willekeurig mensen hebben neergestoken. Het lijkt om een labiele man met drugsproblemen te gaan, aldus minister Hermann van Binnenlandse Zaken van Beieren. Volgens Hermann en het OM is een politiek of islamitisch motief voor de daad onwaarschijnlijk. Eerder was er sprake van dat de man 'Allahu Akbar' zou hebben geroepen terwijl hij op mensen instak. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig