Duitslandweb
FDP-voorzitter Lindner herkozen op partijcongres
Kort nieuws - 28 april 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebOp het partijcongres van de liberale FDP is Christian Lindner vrijdag herkozen tot voorzitter van de partij. Hij haalde 91 procent van de stemmen.
De FDP wil niets liever dan terugkeren in de Bondsdag. Bij de vorige verkiezingen, in 2013, haalden de liberalen de kiesdrempel van vijf procent van de stemmen niet. Momenteel staan ze in de peilingen op ongeveer zes procent. Het congres wordt zaterdag voortgezet. In zijn toespraak maakte Lindner duidelijk dat de FDP naast haar traditioneel belangrijkste thema - belastingverlaging- ook campagne zal voeren met een nieuw immigratiebeleid en met privacy en digitale burgerrechten. Lees meer bij het liveblog van de ARD
Lees meer:
Boeken: Duitsland onder de loep
Zeven nieuwe boeken van Nederlandse en Vlaamse auteurs nemen Duitsland vanuit verschillende invalshoeken onder de loep.
Alice in Wonderland
Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler.
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.

Reacties
Geen reacties aanwezig