Duitslandweb logo Duitslandweb

Hamburg stuurt Berlijnse G20-agenten terug na wangedrag

Kort nieuws - 27 juni 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De politie in Hamburg heeft honderden agenten uit Berlijn, die ter versterking vanwege de G20-top waren opgeroepen, maandag teruggestuurd. 

De agenten zouden zich hebben misdragen in hun hotels. Een groep raakte slaags met collega's uit Wuppertal en anderen zouden buitensporig hebben gefeest. Ze werden door de korpschef van Hamburg op het matje geroepen en ongeveer de helft van de 500 Berlijnse agenten is teruggestuurd. Lees meer bij RBB 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.


Lees meer

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.


Lees meer

Gedenktekens socialistische ‘helden’ gestolen

Gedenktekens socialistische ‘helden’ gestolen

Dieven hebben plaquettes gestolen van een monument in Oost-Berlijn. De diefstal staat mogelijk niet op zichzelf.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger