Duitslandweb logo Duitslandweb

Omstreden foto-opsporing G20-relschoppers heeft succes

Kort nieuws - 22 december 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De politie Hamburg heeft sinds maandag negen van de meer dan honderd verdachten van de rellen tijdensde G20-top in juli kunnen identificeren. 

Een van hen bleek een rechtse videoblogger, die naar eigen zeggen alleen aan het filmen was. De actie van de politie kreeg van meerdere kanten kritiek, omdat het een te zwaar opsporingsmiddel zou zijn. Lees meer bij Spiegel en Tagesspiegel

Tags: Hamburg, G20

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.


Lees meer

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger