
Hamburg totaal ontregeld door G20-top
Kort nieuws - 6 juli 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebHavenstad Hamburg is de komende dagen volledig ontregeld door de veiligheidsmaatregelen vanwege de komst van twintig regeringsleiders naar de stad, voor de G20-top op 7 en 8 juli.
Bij de top worden massale en gewelddadige protesten verwacht. Het openbare leven valt in delen van de stad stil als de delegaties in het beursgebouw, de Messehallen, samenkomen. Vanwege de aangekondigde demonstraties timmeren nu al winkels hun gevels dicht. In de media wordt de discussie gevoerd waarom deze top wordt gehouden in zo'n grote stad. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.
Reacties
Geen reacties aanwezig