Duitslandweb logo Duitslandweb

'12 miljoen euro schade door rellen G20-top'

Kort nieuws - 18 juli 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De rellen tijdens de G20-top in Hamburg hebben voor zeker 12 miljoen euro schade gezorgd. Dat blijkt uit een eerste schatting van de koepel van Duitse verzekeraars.

De schade aan auto's bedraagt zo'n vier miljoen euro, de rest is schade aan woningen en winkels. Tijdens de G20-top zijn veel auto's in brand gestoken en werden winkels geplunderd en gesloopt. Er waren meer dan 20.000 politieagenten ingezet, maar die konden de rellen niet voorkomen. De regering van de deelstaat Hamburg stelt een onderzoek in naar wat er mis is gegaan. Ook gaat ze met bewoners van getroffen wijken in gesprek. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.


Lees meer

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger