Duitslandweb
Extreem-links plaatst foto's van agenten
Kort nieuws - 19 december 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebLinks-extremen hebben maandag op een internetsite de foto's van 54 Berlijnse politieagenten gepubliceerd. Hiermee reageren ze op de openbare opsporingsactie van de Hamburgse politie. Die publiceerde maandag beeldmateriaal van mogelijke relschoppers tijdens de G20-top in Hamburg.
De 54 agenten zouden betrokken zijn geweest bij invallen bij de linkse beweging in het Berlijnse Friedrichshain. Op de website roept de links-extreme beweging op tot het verstrekken van persoonlijke informatie over de agenten. De politie in Hamburg heeft beeldmateriaal van de rellen in juli op een website gepubliceerd en daarbij foto's van meer dan honderd betrokkenen. Ook de politie vraagt om informatie over deze personen. Het is tot nu toe niet gelukt om op een andere manier de identiteit te achterhalen, verdedigt de politie de stap. Lees meer bij Welt Online en Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Maatschappij':
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.
Onbekommerd-fietsen-heimwee
Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.

Reacties
Geen reacties aanwezig