Duitslandweb logo Duitslandweb

Strafproces Loveparade-drama begint

Kort nieuws - 8 december 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Meer dan zeven jaar na het drama bij de Loveparade in Duisburg begint vrijdag het proces tegen tien betrokkenen.

Bij het technofeest Loveparade in 2010 ontstond een enorm gedrang bij de enige in- en uitgang. 21 mensen kwamen om het leven en minstens 652 mensen raakten gewond. Nu staan zes medewerkers van de gemeente en 4 medewerkers van het evenementenbureau Lopavent voor de rechter. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger