Duitslandweb logo Duitslandweb

Kaufhof schrapt 400 banen

Kort nieuws - 8 februari 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Kaufhof-warenhuizen komen maar niet uit de crisis. Tot 2020 wil het concern 400 van de 1600 banen schrappen op het hoofdkantoor in Keulen.

Kaufhof kampt nog steeds met een dalende omzet en rode cijfers. Dat maakt het schrappen van banen onvermijdelijk, laat het concern weten. Kaufhof hoopt met vakbond Verdi afspraken te kunnen maken over het inlveren van loon en vakantiegeld, om daarmee ontslagen bij de 21.000 werknemers in de Kaufhof-filialen te voorkomen. Een aanbod van Signa, de Oostenrijkse eigenaar van warenhuisketen Karstadt, om Karstadt en Kaufhof samen te voegen, is van de baan. De Canadese eigenaar van Kaufhof, HBC, sloeg het aanbod af. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Economie':

Staken voor meer schulden

Staken voor meer schulden

De grote vervoersstaking onderging Duitsland vorige week gelaten. De vraag is of dat zo blijft als de looneisen economische gevolgen krijgen, schrijft econoom Brzeski.


Lees meer

Kapiteinsarmband

Kapiteinsarmband

De Duitse economie gaat de komende jaren door een serieuze, structurele transitie, waarschuwt econoom en columnist Carsten Brzeski.


Lees meer

Met 'Doppel-Wumms' door de crisis

Met 'Doppel-Wumms' door de crisis

Scholz introduceerde het begrip Doppel-Wumms onlangs met trots. En wordt er nu mee om de oren geslagen.


Lees meer

De landschappen bloeien toch

De landschappen bloeien toch

Geld, goed beleid en geduld; dat is de sleutel tot succes, stelt columnist Carsten Brzeski hoopvol vast.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger