
Bondsdag besluit over begroting op laatste dag voor zomerreces
Kort nieuws - 5 juli 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Bondsdag behandelt op de laatste dag voor het zomerreces de begroting van 2018. Door de lange regeringsvorming is de begroting nu pas klaar.
Voor veiligheid en extra agenten en materieel komt vijf miljard euro beschikbaar, als het aan de regering ligt. Het goederenverkeer per spoor wordt goedkoper en de regering stelt extra geld beschikbaar voor goed internet in de trein. De cultuursector krijgt 100 miljoen euro extra en wereldomroep Deutsche Welle krijgt vijf miljoen om het Turkstalige aanbod uit te breiden. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Politiek':
Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet
De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten
CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?

Die Linke vecht voor laatste kans
Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.

Podcast Achtung: Regeringscrisis
Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.
Reacties
Geen reacties aanwezig