
Frankfurter Buchmesse van start
Kort nieuws - 10 oktober 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe 70e editie van de Frankfurter Buchmesse is op dinsdagavond officieel geopend. Georgië is dit jaar gastland op de grootste boekenbeurs ter wereld.
Ongeveer 7300 exposanten uit meer dan honderd landen presenteren dit jaar hun werk op de Frankfurter Buchmesse, die plaatsvindt van 10 tot 14 oktober. Dit weekend is de beurs open voor het grote publiek.
De boekenbeurs staat in het thema van mensenrechten en viert dit met de campagne #onthesamepage, voor vrijheid van meningsuiting en respect. De Universele Verklaring van de Rechten van de Mens werd 70 jaar geleden ondertekend.
Bondspresident Frank-Walter Steinmeier (SPD) bezoekt de Buchmesse vandaag. Daarbij zal hij het Frankfurter Paviljoen, een nieuwe ruimte in het hart van de beurs, feestelijk openen. Lees meer bij Deutschlandfunk en hessenschau.de
Lees meer over 'Literatuur':

Erpenbeck: ‘Het beste aan de DDR was de hoop’
Met ‘Kairos’ wil schrijfster Jenny Erpenbeck haar DDR-herinneringen vastleggen.

Onze mooiste stukken over Duitse literatuur
Omdat het Boekenweek is, zetten we onze mooiste artikelen over Duitse literatuur op een rij.

Helga Schubert: ‘Verzoening komt door nadenken’
Jerker Spits sprak met Helga Schubert over haar boek 'Altijd weer opstaan', dat net in het Nederlands is vertaald.

‘Ogenblikstijd’ met vertaalde roman van Iris Wolff
UvA-docente Roswitha Dickens over de onlangs vertaalde roman 'De onscherpte van de wereld' van Iris Wolff.
Reacties
Geen reacties aanwezig