Duitslandweb
19 gewonden bij vuurwerkshow op kermis
Kort nieuws - 21 juli 2025 - Auteur: Redactie DuitslandwebTijdens de jaarlijkse vuurwerkshow bij de Rheinkirmes zijn vrijdagavond 19 mensen gewond geraakt, van wie 4 ernstig. De oorzaak is onbekend, maar de politie gaat uit van een ongeluk.
Volgens de politie ontplofte minstens één vuurwerkpot niet in de lucht, maar “dicht bij de grond”. Ooggetuigen bevestigen dit aan nieuwssite WDR. Onder de 19 gewonden waren ook drie kinderen. Een van hen raakte zwaargewond, aldus een woordvoerder van de brandweer. De slachtoffers liepen voornamelijk brandwonden op. Velen moesten in het ziekenhuis worden behandeld. In totaal werden er ruim 80 brandweermannen en hulpverleners ingezet. Lees meer bij Tagesschau en NTV
Lees meer over 'Maatschappij':
'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'
Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.

Reacties
Geen reacties aanwezig