Duitslandweb logo Duitslandweb

Enquête: Ook na aanslag vinden Duitsers hun land veilig

Kort nieuws - 22 december 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Tachtig procent van de Duitsers vindt Duitsland veilig, ook na de aanslag in Berlijn. Dat blijkt uit een enquête van onderzoeksbureau Forsa in opdracht van RTL Aktuell, waarvan de resultaten woensdag bekend werden gemaakt. Slechts tien procent zegt uit angst voor terreur nu geen groot evenement te bezoeken. 46 Procent geeft aan zo'n evenement niet te mijden, maar zich er wel minder prettig te voelen. 43 Procent zou geen enkele bedenking hebben om zo'n evenement te bezoeken. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung

 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger