Duitslandweb
Enquête: Ook na aanslag vinden Duitsers hun land veilig
Kort nieuws - 22 december 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebTachtig procent van de Duitsers vindt Duitsland veilig, ook na de aanslag in Berlijn. Dat blijkt uit een enquête van onderzoeksbureau Forsa in opdracht van RTL Aktuell, waarvan de resultaten woensdag bekend werden gemaakt. Slechts tien procent zegt uit angst voor terreur nu geen groot evenement te bezoeken. 46 Procent geeft aan zo'n evenement niet te mijden, maar zich er wel minder prettig te voelen. 43 Procent zou geen enkele bedenking hebben om zo'n evenement te bezoeken. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig