Duitslandweb logo Duitslandweb

'Verdachte moord Lübcke had nog contact met neonazi's'

Kort nieuws - 21 juni 2019 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De verdachte van de moord op CDU-politicus Lübcke, staat op foto's van een geheim neonazi-concert in maart van dit jaar. Dat meldde het tv-programma Monitor vrijdag. 

Eerder was onduidelijk of de verdachte, Stephan E., in de laatste jaren nog met neonazi's optrok. Foto's op de website Pixelarchiv maken volgens Monitor duidelijk dat hij goede contacten moet hebben, want anders kom je er bij zo'n bijeenkomst niet in. Op Pixelarchiv kan iedereen fotomateriaal uploaden. De foto's van de bijeenkomst zijn daar gewoon te zien. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger