Duitslandweb
Querdenken-coronaprotest verboden, veiligheidsdienst alert
Kort nieuws - 9 december 2020 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe steden Dresden en Frankfurt am Main hebben demonstraties van de corona-protestbeweging Querdenken komende zaterdag verboden.
Dresden vindt het aantal coronabesmettingen momenteel te hoog om een demonstratie te kunnen toestaan, Frankfurt gaf als reden dat bij een vorig protest in november de regels massaal werden overtreden en de politie moest ingrijpen, meldt Redaktionsnetzwerk Deutschland.
De Querdenken-beweging maakt een radicalisering door, constateren extremisme-deskundigen, journalisten en politici. De veiligheidsdienst Verfassungsschutz in de deelstaat Baden-Württemberg houdt de Querdenkers nu officieel in de gaten. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.
Onbekommerd-fietsen-heimwee
Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.
100 jaar DAAD: kennis uitwisselen in moeilijke tijden
Al 100 jaar stimuleert de DAAD internationale uitwisseling voor studenten en wetenschappers.
Podcast Achtung: Antifa-motie ook in Duitsland
In onze nieuwe podcast praten we over de hetze tegen Antifa en over de Rusland-connectie van de AfD

Reacties
Geen reacties aanwezig