Duitslandweb logo Duitslandweb

Ard Posthuma krijgt prijs voor vertalingen Duitse poëzie

Kort nieuws - 12 juni 2015

Literair vertaler Ard Posthuma krijgt de Brockway Prize, een tweejaarlijkse prijs voor poëzievertalers uit het Nederlands, ingesteld door het Letterenfonds. De prijs, waaraan 5.000 euro is verbonden, wordt vrijdag uitgereikt tijdens het Poetry Festival in Rotterdam. Posthuma heeft de afgelopen 25 jaar talrijke dichters in het Duits vertaald. Ook voor zijn vertalingen van Duits werk in het Nederlands kreeg hij veel lof. Lees meer bij het Letterenfonds

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Cultuur':

Deutsches Kino: Neonazi's en stadsneuroten

Deutsches Kino: Neonazi's en stadsneuroten

De nieuwe reeks Deutsches Kino biedt originele en gevarieerde Duitstalige films, in Delft, Amsterdam en nu ook in Utrecht.


Lees meer

East Side Gallery in Berlijn bestaat 35 jaar

East Side Gallery in Berlijn bestaat 35 jaar

De schilderingen op resten van de Berlijnse Muur worden aangetast door bezoekers en het weer, maar blijven actueel.


Lees meer

Warum, wieso: kennen we allemaal het Ampelmännchen?

Warum, wieso: kennen we allemaal het Ampelmännchen?

Het Oost-Duitse stoplichtfiguurtje is wereldberoemd. Inmiddels heeft het veel concurrentie.


Lees meer

Bijzondere Duitse films voor fijnproevers

Bijzondere Duitse films voor fijnproevers

Zeven bijzondere Duitse films en documentaires geven in Delft en Amsterdam een spannend beeld van het Duitse heden en verleden.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger