Duitslandweb
Tagesspiegel: popster Xavier Naidoo radicaliseert
Kort nieuws - 8 mei 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebPopster Xavier Naidoo zorgt weer voor ophef met zijn nieuwe plaat. Der Tagesspiegel constateert dat zijn teksten in de smaak zullen vallen bij de zogenoemde Rijksburgers, een extreem-rechtse groepering.
Volgens de krant is het tijd te constateren dat de zanger van de band Söhne Mannheims rechts-extreem is. In het nummer Marionetten zingt hij over politici die marionetten zijn van duistere machten. Ook roept hij in zijn teksten op tot geweld. Lees meer bij Tagesspiegel
Lees meer over 'Media':
Nieuwe Oost-Duitse krant OAZ omstreden
De nieuwe krant OAZ wil de Oost-Duitse stem laten horen, maar biedt een platform aan uiterst-rechtse en pro-Russische stemmen.
Duitse musea eisen actie tegen AI-beeld Holocaust
Duitse musea waarschuwen voor de gevaren van AI-gegenereerde content over de Holocaust op sociale media.
'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'
Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.
Podcast Achtung: Duits Israëlbeleid ter discussie
In deze podcast bespreken we twee onderwerpen: het Duitse Israëlbeleid en boulevardblad Bild.

Reacties
Geen reacties aanwezig