Duitslandweb logo Duitslandweb

Podcast 'Achtung! Duitse Updates': overstromingen

Achtergrond - 23 juli 2021 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Midden in de zomer, 14 en 15 juli, is de Eifel getroffen door een Jahrhunderthochwasser. De regen was zo extreem dat hele stadjes overstroomden en huizen, auto's, bruggen en spoorwegen werden weggespoeld. Wat bleef was een dikke laag modder en overal puin en troep. Hoe kon dit gebeuren en hoe moet het nu verder? Hoe reageert Duitsland op deze catastrofe?

 
 

In Aflevering 4 van onze podcast Achtung! Duitse Updates praat Maarten Westerveen met Marja Verburg en Wiebke Pittlik over deze overstromingen.

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger